Wydarzenia

W tej zakładce znajdziecie informacje zarówno na temat dotychczasowych jak i nadchodzących wydarzeń Fundacji Futprints. Będą to informacje na temat badań i publikacji jak również pikników i spotkań tematycznych.

Nowy Lokal

Nasza Fundacja ma swój lokal! Mieści się przy ul. Kordeckiego 5, w Katowicach. Przed nami jeszcze troche pracy ale już nie możemy się doczekać, aż po remoncie będziemy mogli działać

I rzekł Bóg: Niech stanie się światłość. I stała się światłość. I widział Bóg, że światłość była dobra.

Nowy lokal ma już światło, prąd i wodę! 🙂 . Teraz czekamy na zgodę z urzędu miasta na rozpoczęcie remontu.
Planujemy:

– wysprzątać lokal i znaleźć ewentualne ukryte problemy,
– przygotować ściany do tynkowania i malowania,
– otynkować i pomalować ściany i sufit,
– zamontować system wentylacyjny,
– zamontować umywalki i zlewy,
– zamontować listwy i blaty,
– wyremontować kuchnię, w tym położyć płytki / kafelki,
– posprzątać ponownie,
– zorganizować otwarcie połączone z poczęstunkiem i akcją fundraisingową,
– prowadzić lokal przez 6 dni w tygodniu po 10 godzin, tak żeby osoby potrzebujące, samotne, bezrobotne i bezdomne mogły uzyskać pomoc i wsparcie.