Społeczność Katowic

Jeśli jesteś w Katowicach od niedawna lub jeśli żyjesz w tym mieście od urodzenia, możesz być mile zaskoczony, jeśli dowiesz się jak wiele jest okazji do spotkania nowych ludzi stąd i z okolicy. W Katowicach ma miejsce wiele wydarzeń. Podzieliliśmy je na kategorie: sport, język, teatr, sztuka, religia. Natomiast w tym miejscu możesz znaleźć informacje o wydarzeniach, które organizuje Fundacja Futprints.

Jeśli jakieś ze spotkań umknęło naszej uwadze, a chciałbyś by znalazło się w zestawieniu, daj nam o nim znać.

Wspólne bieganie

Night runners

„Zapraszamy na wspólne bieganie w miłym towarzystwie w każdy poniedziałek o godz. 20:20 w Parku Śląskim. Miejsce zbiórki: początek al. gen Ziętka przy ul. Złotej w Katowicach.”
Night Runners

Otwarty trening

petanque

Park Kościuszki, bulodrom (okolice wieży spadochronowej), godz. 17:00, każda środa.

Spotkania z szachami

Plac Andrzeja, placyk koło Pomnika Katyńskiego, godz. 17:30, każdy wtorek do końca sierpnia 2016.

Spanish Meeting

Todos hablamos espanol

Synergia Club; ul.Sienkiewicza 28, godz. 19:00; każdy czwartek

English Meeting

Strefa Centralna; Plac Sejmu Śląskiego 2, godz. 19:00; każdy czwartek

English Cafe

Absurdalna; ul.Dworcowa 3, godz. 19:00; każda środa

French Meeting

Soirées francophones à Katowice

Absurdalna; ul.Dworcowa 3, godz. 19:00; każdy wtorek

Stammtisch

Bellmer Cafe; Plac Wolności 9,
godz. 20:00; każdy poniedziałek

Teatr

Sztuka

Rzemiosło artystyczne

DeKato

Rzemiosło artystyczne, odzież,dekorowanie wnętrz, remonty, warsztaty artystyczne, terapia zajęciowa - ul. Warszawska 28
DeKato
Warsztatydekato@gmail.com

Inne

Pozostałe imprezy w Katowicach przekazywane przez Informację Turystyczną w Katowicach

katowice.slaskie.travel/
aktywni-seniorzy.info/category/aktualnosci/
szkolenia24h.pl
Akademia Muzyczna
zywabibliotekapolska.pl

Weź pod uwagę to że przedstawione przez nas informacje są oparte o naszą wiedzę i rozeznanie. Dlatego prawdopodobnie warto sprawdzić i zweryfikować na stronach Facebook, Google + lub tym podobnych czy spotkania są wciąż aktualne i czy odbywają się w opisywanym przez nas miejscu i czasie.